Biz Kimiz

Hakkımızda

Firmamız 1992 yılında Alçıpan işleri uygulaması ile inşaat sektörüne adım atmıştır. Sektöre atıldığı günden bugüne kadar her geçen gün kendisini yenileyen ve geliştiren firmamız son teknolıjik sistemleri kullanarak yenilikçi bakış açısını ortaya koymaktadır. Sektöre ve müşterilerine mantıklı çözümler bulmak amacı ile Mühendisler ve Mimarlar la eşzamanlı çalışarak birçok projeye başarı ile imza atmıştır.

Misyonumuz

Firmamız uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerimizin memnuniyetini karşılayacak kalitede hizmet sunmayı ilke edinip, karşılıklı ve sürekli saygı,güven çerçevesindedir.

Kazanımlarımızı bireyden fazla toplum için çalışmayı amaçlayıp, toplum bilincinin önünü açan açılımların öncüsü olmayı amaçlarız.Çevreye, topluma ve insana yaptığımız her yatırımın; varlığımız ve gelişmemize olan katkısının bilinci ile topluma ve insana duyarlı davranırız.Gayemiz girişim ve devamlılık yolu ile büyümektir. Karar almada insiyatifi destekler ve marjinal çözümlere fırsat tanırız.Bizi farklı yapan; öncelikle işi zamanında teslim etmek,istikrarlı fiyat politikası sunmak ve daima tercih edilen firma olmak hedeflerimizin başında gelmektedir.

Vizyonumuz

Hızla gelişen, değişen dünyamız ve bu hızlı değişimle beraber yeniden şekillenen ihtiyaçlar, yeni konfor ve kalite anlayışı, bu hızlı yaşam biçimi ile sürekli yenilenen çalışma ortamlarımız, yaşadığımız tüm mekanlar bütünlüğümüzü daha iyi iş daha iyi yaşam felsefesi ile sürdürülebilir geleceğe yöneliktir.